telefon: +48 503047266
mail: fundacja@spectrumliberi.org

Bezpieczeństwo zakupów

Twoje połączenie ze stronami serwisu jest skutecznie szyfrowane dzięki wykorzystaniu certyfikatu SSL, który zapewnia poufność transmisji danych przesyłanych przez Internet. Dzięki temu dane użytkowników przesyłane za pomocą formularzy rejestracyjnych i transakcyjnych są skutecznie chronione.

Jak sprawdzić czy połączenie ze stroną którą odwiedzasz rzeczywiście jest zabezpieczone? Na początek warto zwrócić uwagę na to, czy adres serwera w pasku adresu rozpoczyna się od https:// – czyli pojawia się dodatkowo literka „s” w standardowym przedrostku „http://”.

Cechą charakterystyczną strony zabezpieczonej certyfikatem SSL jest także symbol kłódki, który widoczny jest w przeglądarce i symbolizuje, iż dana strona WWW jest bezpieczna.

CharytatywniTeraz jesteśmy tacy jak Ty – nie lubimy zbędnych reklam i spamu – dlatego dajemy Ci gwarancję, że Twoje dane nie trafią w niepowołane ręce. Ich gromadzenie i przetwarzanie ma na celu wyłącznie realizację zamówień oraz zapewnienie skutecznej komunikacji na linii Klient – Sklep.

Możesz być pewien, iż poufność Twoich danych oraz bezpieczeństwo zakupów stawiamy zawsze na pierwszym miejscu.

  • Wszelkie dane są przechowywane w  najlepszej serwerowni w Polsce, gdzie ich bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem.
  • Nasze systemy komputerowe zostały zaprojektowane i zorganizowane tak, by spełnić najwyższe wymogi w tym zakresie.
  • Nasi pracownicy i współpracownicy zostali przeszkoleni w zakresie ochrony danych osobowych.

Kupując u nas rozpoczynasz współpracę z zaufanym podmiotem, dla której dobro Klientów jest najwyższym priorytetem. Możesz nam nam zaufać bez obaw, tak jak zrobiło to już setki klientów.

Dodatkowo gwarancja 100% satysfakcji sprawia, że bez żadnych problemów i wyjaśnień możesz zwrócić towar w terminie 14 dni od chwili ich dostarczenia i otrzymasz zwrot pieniędzy zakupione produkty.

Właśnie to wszystko sprawia, że nasi Klienci wracają do nas regularnie.

Dołącz do nich i już teraz przejdź do zakupów!