Sklep Charytatywny > Produkty > Kursy językowe

Kurs języka angielskiego dla dzieci “Bobby i biuro tajemnic”, to całoroczny, internetowy kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku 4-8 lat.

Dostępny dla klientów indywidualnych oraz dla placówek przedszkolnych i szkół językowych. Kupujesz i pomagasz organizować zajęcia dla Podopiecznych naszej fundacji.

Kurs online dostępny na wszystkich platformach

Co zawiera kurs dla klientów indywidualnych?

Kurs rozpoczyna się 15 września 2019.

 • 30 godzin materiałów video, w sumie 96 zajęć – 3 x w tygodniu (nagrania trwają ok. 20 minut). A wśród nich:
 • bajki z przygodami Bobbiego oraz jego przyjaciół. “Bobby i biuro tajemnic” jest kontynuacją przygód sympatycznego misia, którego już teraz możesz poznać w bajce pt. “Bobby i tajemnica zaginionego głosu”→ ZOBACZ na kanale YouTube
 • eksperymenty Profesora Zagadki
 • zajęcia w formie zabawy z nauczycielem
 • a wszystko przygotowane tak, aby dzieci doskonale się bawiły!
 • 160 kart obrazkowych do wydruku. W tym:
 • aż 90 ręcznie malowanych flashcards, zamówionych specjalnie tylko do tego kursu. Już teraz w prezencie otrzymujesz 8 instrumentów z tego zestawu → POBIERZ
 • Kilkadziesiąt tematycznych kart pracy  do druku
 • Gry internetowe na tablet i komputer → ZOBACZ PRZYKŁAD
 • Zamknięta grupa na Facebooku, na której nauczyciel będzie udostępniał dodatkowe materiały oraz omawiał bieżące treści. Dzięki temu będziemy cały czas w kontakcie!
 • Dodatkowo dla pierwszych 1000 osób, które zakupią kurs, dodajemy GRATIS ebook “51 zabaw z angielskim”Na ebook nie musisz czekać do rozpoczęcia kursu, bo otrzymasz go w momencie zakupu! Jeśli jeszcze nie wiesz, co dokładnie zawiera “51 zabaw z angielskim” → ZOBACZ
 • Podczas kursu dzieci poznają słownictwo i zwroty, a co miesiąc będą otrzymywały gazetkę z podsumowaniem materiału wraz z nagraniem mp3, aby mogły ćwiczyć prawidłową wymowę!
 • Wszystkie materiały są przygotowane przez autora lub specjalnie zamówione na potrzeby kursu. Nie znajdziesz ich nigdzie indziej!

 

 

Przedsprzedaż kursu rozpoczyna się już 15 marca

Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad zakupem, to zostaw swój mail i zapisz się na newsletter dotyczący kursu. A otrzymasz w prezencie gwarancję promocyjnej ceny (149 zł) na kurs – aż do 15 września!

ZOSTAW SWÓJ MAIL

 

Autor jest nauczycielem z ponad 10-letnim doświadczeniem w pracy z najmłodszymi dziećmi i prowadzi też wiele kursów stacjonarnych. Jeśli chcesz dowiedzieć się coś więcej o autorze kursu, to tu znajdziesz opinie rodziców uczniów oraz oferty kursów stacjonarnych.

Ile to wszystko będzie kosztować?

Autor kursu chce, aby ten kurs dotarł do jak największej liczby osób, dlatego starał się, aby jego cena była atrakcyjna.

Jeśli zdecydujesz się zakupić kurs w okresie promocyjnym, czyli od 15 marca do 15 czerwca, to całkowita cena za całoroczny kurs internetowy wyniesie tylko 149 zł! Po okresie promocyjnym cena kursu wzrośnie do 249 zł. Kurs będzie można zakupić tylko do 15 października.

Od autora:

“Z racji tego, że od wielu lat pracuję z dziećmi, chciałbym, aby ten kurs zostawił po sobie jakiś ślad. Dlatego 10% zysku ze sprzedaży z każdego kursu, przeznaczę na pomoc Fundacji Spectrum Liberi z Chorzowa, która wspiera rozwój dzieci z autyzmem oraz pomaga ich rodzinom. Więcej przeczytasz we wpisie na moim blogu.”

Kurs w wersji dla placówek przedszkolnych i szkół językowych - co zawiera?

 

Kurs dla placówek zawiera wszystkie funkcje powyżej oraz następujące udogodnienia:

 • Kursów dla placówek jest tylko 100, ponieważ nauczyciel chce mieć rzeczywisty kontakt z nimi i zachować wysoką jakość kursu
 • 40 godzin materiałów video, w sumie 110 zajęć – 3 x w tygodniu (nagrania trwają ok. 20 minut)
 • Zajęcia pokazowe ONLINE, dostępne tylko w wersji kursu dla placówek
 • EBOOK “51 zabaw z angielskim” jest dołączony do każdego kursu
 • Cena całorocznego kursu  w okresie promocyjnym wynosi 449 zł, a po okresie promocyjnym cena wzrośnie do 649 zł
 • Również w tej wersji kursu, 10% zysków ze sprzedaży przeznaczona na fundację Fundacji Spectrum Liberi z Chorzowa, która pomaga dzieciom z autyzmem. Więcej przeczytasz we wpisie na blogu autora

 

Przedsprzedaż kursu rozpoczęta!

 

Jeszcze się zastanawiasz? Zostaw swój mail i zapisz się na newsletter dotyczący kursu dla placówek przedszkolnych i szkół językowych. Otrzymasz w prezencie gwarancję promocyjnej ceny (449 zł) na kurs – aż do 15 września!

ZOSTAW SWÓJ MAIL

 

Autor jest nauczycielem z ponad 10-letnim doświadczeniem w pracy z najmłodszymi dziećmi i prowadzi też wiele kursów stacjonarnych. Jeśli chcesz dowiedzieć się coś więcej o autorze to tu znajdziesz opinie rodziców moich uczniów oraz oferty moich kursów stacjonarnych.

 

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące kursu, to napisz  lub zadzwoń:

Jarosław Piwowar

biuro@laboratoriumjezyka.pl

tel. 881  582  200

laboratoriumjezyka.pl